Kapitán

K dispozici jsou vám pro vaše plavby služby zkušeného kapitána katamaranu.

Kapitán a skipper Ondřej Dobiáš

Absolvoval kurs kapitána námořní jachty „OPRÁVNĚNÍ B – velitel jachty mořské plavby“ na podzim roku 2009 běhěm prvního kurzu (OPRÁVNĚNÍ A -velitel jachty pobřežní plavby) a dnů strávených na jachtě, se vášnivě zamiloval do jachtingu.

Jako profesionální kapitán, má za sebou více než 10 tisíc námořních mil a přes 50 posádek. Během vaší plavby se nejen postará o loď a její řízení, ale může vám předat také mnoho cenných rad týkajících se plachtění a předat vám část svých zkušeností. Samozřejmě také navrhne ty nejlepší trasy, zodpoví vaše zvídavé dotazy, doporučí nejskvělejší restaurace podle vašich chutí a bude vaším věrným průvodcem v neznámých končinách při vaší dovolené u moře.

Protože je Ondřej Dobiáš také zkušený a přes 20let profesionální fotograf, můžete si odvézt ze své dovolené fotografie v profesionální kvalitě. A když budete mít chuť, můžete využít svou plavbu na katamaranu také ke zdokonalení vlastních fotografických dovedností.

Společně s kapitánem si můžete pro svou plavbu na katamaránu najmout pro své maximální luxusní pohodlí i hostesku. Ta se bude starat o úklid na lodi, věnovat se dětem, vařit skvělá jídla podle vašeho přání a pomáhat se vším, co bude potřeba.

Sdílejte