Teambuilding nebo dovolená na Katamaranu nyní s člunem Williams

Neustále pracujeme na tom, aby vaše dovolená na jachtě v Chorvatsku byla jednoduše dokonalá. Náš Katamarán Lagoon 450 FlyBridge s nadstandardní výbavou, naprostou špičku mezi dvoutrupými loďmi, jsme proto nyní namísto běžného dinghy vybavili super luxusním člunem Williams. K převozu posádky na břeh při stání na kotvě nebo na bóji tak nyní nebudete používat nafukovací pomocný člun, ale tohle designové žihadlo.

Se člunem Williams Jet Tenders Turbojet snadno dosáhnete rychlosti 20 uzlů a jeho moderní, atraktivní vzhled dokonale ladí k působivým křivkám našeho katamaranu. Až se vypravíte třeba do některé z nesčetných kouzelných zátok ostrovů podél chorvatského pobřeží s jejich nádhernými koupališti, nemusíte ani na vteřinu opustit luxus, na který si na katamaránu rychle zvyknete.

Teambuilding ideálně v Chorvatsku

Sníte o dovolené nebo teambuildingu v Chorvatsku bez lidí, o které byste zakopávali na frekventovaných plážích? Chcete se potkávat jen s vlastní vybranou posádkou, sluncem, mořem a pobřežní krajinou? Dovolená na jachtě vám to zařídí. A pokud ji chcete prožít v té nejlepší možné podobě, zvolte náš katamarán, naprosto luxusní loď s nejvyspělejšími technologiemi, vrcholnými plavebními parametry, špičkovým novým designem v šedé barvě a dokonalý komfort umožňujícím řešením prostoru.

Dopřejte dokonalou dovolenou sobě, své rodině nebo svým kolegům a zaměstnancům. Vždyť co stmelí kolektiv lépe, než společná plavba na jachtě? Dovolená na katamaranu může být skvělý teambuilding. A jestli vám chybí lodní průkaz, žádný problém. K službám vám bude náš zkušený kapitán. Chorvatsko na lodi s kapitánem – to může být vaše příští dovolená nebo teambuilding. A věřte, že to bude ta nejlepší!

Neváhejte a vyberte si z naší nabídky plaveb v Chorvatsku ještě dnes. Sezona začíná a termíny se rychle plní…

Sdílejte

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..