+420 777 849 161 info@katamaran-chorvatsko.cz

Sleva pro letní prázdniny na pronájem lodě s kapitánem

Pro letní prázdniny 2020 u moře jsme připravili FIRST MINUTE akci na pronájem lodě (katamaránu) v Chorvatsku. A to 10% slevu na loď s kapitánem a samozřejmě se všemi luxusními vymoženostmi, kterými náš katamarán disponuje. I pro vaše děti bude jistě velmi zábavné strávit letní prázdniny u moře právě na lodi, každý den se koupat v jiné mořské zátoce, a každý večer navštívit jiné přímořské městečko. K vybavení katamaránu pro zábavu vašich dětí (a nejen jich) patří například dva paddleboardy. Dospělí zase jistě ocení kávovar na espresso nebo výrobník ledu. Loď je vybavena třemi lednicemi, takže i studeného pití je vždy dostatek. Naprostá paráda ovšem je náš nový člun Williams Jet Tenders Turbojet, který je naprostou špičkou mezi čluny a rozhodně se také dokáže postarat o letní zábavu o prázdninách.

FIRST MINUTE – PRONÁJEM LODĚ V CHORVATSKU S KAPITÁNEM

Prostorný katamarán je ideální volbou pro vaše letní prázdniny v Chorvatsku. Vybavení lodě zahrnuje čtyři prostorné dvoulůžkové kajuty s vlastním sociálním zázemím (toaleta s elektrickým splachováním, sprcha), prostornou kuchyň, velký salon a tři balkony. Poskytuje tak dostatek pohodlí i pro dvě rodiny.

Naplánujte si letní dovolenou o prázdninách v Chorvatsku právě na našem katamaránu !

V ceně:

  • pronájem a pojištění lodi
  • služby zkušeného kapitána
  • elektřina, voda a plyn
  • služby a zázemí domovské mariny/přístavu
  • Parkovaní 2 auta ZDARMA (standardní cena 100 eu / auto)

sleva platí při platbě zálohy do 30.3.2020

Pakliže se vám na nechce do Chorvatska můžete se kouknout na naši nabídku ostatních destinací dovolených u moře na jachtě s kapitánem : www.jachta-dovolena.cz

Sdílejte

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..