Teambuilding na katamaránu v Chorvatsku

LUXUSNÍ KATAMARÁN V CHORVATSKU

Přátelé, máme tu jeden tip na nejbáječnější teambuilding na katamaránu v Chorvatsku pro vaše pracovníky. Proč nejbáječnější? Protože kde jinde se lidé semknou více než na lodi! Tam musí všichni táhnout za jeden provaz. Ten dělá to, druhý zase ono, aby vše dávalo smysl a loď plula svorně kupředu dle plánu. Stejně jako v pracovním prostředí, kde každý dělá svou práci, aby ve finále všichni dovedli firmu k úspěchu. Kromě toho na lodi nemohou nikam utéct ani se zašít. Jedině, že by trpěli mořskou nemocí, ale to se samozřejmě dá vyřešit.

Teambuilding buduje důvěru mezi lidmi. Má pozitivní dopad na efektivitu a výkonnost týmu. Zejména pomáhá snižovat budoucí případné konflikty mezi jednotlivými členy. Komunikace při spolupráci (v tomto případě jsou všichni doslovně na jedné lodi a táhnou za jeden provaz) vede k prohlubování vzájemné důvěry. Na lodi každý dělá aktivity, u kterých je potřeba spojit své síly a být jeden tým.
To vše vám součinnost na plavidle nabízí. Luxusní katamarán v Chorvatsku tomu navíc dodá nádech exotiky a komunikace bude plynout jednodušeji. Teambuilding na jachtě tedy není jen o tom, že si všichni večer dají báječnou večeři a skleničku něčeho lahodně opojného.Teambuilding na jachtě v Chorvatsku

CORVATSKO IDEÁLNÍ DESTINACE PRO VÁŠ PŘÍŠTÍ TEAMBUILDING

Přesto se samozřejmě najde čas i na dokonalý relax při koupání v moři, lenošení na pláži či nakupování v místních obchůdcích. Vaši kolegové si tak odpočinou a načerpají nové síly do jejich každodenní práce. Neboť takový team building na katamaránu v Chorvatsku je zároveň i dovolená. Slunce, moře a nové zážitky prokazatelně dodávají energii. To bylo dokázáno psychologickými studiemi. Statiky hovoří jasně – vaši kolegové pak budou opět připraveni podávat své nejlepší výkony.

Teambuilding na jachtě

Můžete samozřejmě ohromit i své klienty. Vzít je na wellness víkend do luxusního hotelu, to už tu bylo. A i když tímto zážitkem nikdy neurazíte, je spíše přežitým klišé. Co své exkluzivní klienty pro změnu ohromit fantastickou plavbou na luxusním katamaránu? Pohodlná jachta vyplouvá v nádechu exotična. Přenese vás z tvrdé reality do pohádkového ráje. Neotřelá zábava nadchne i nejnáročnější obchodní partnery.
Katamarán Lagoon 450 FlyBridge je luxusní loď se dvěma trupy, které zvyšují jeho stabilitu. Nejmodernější jachta s dokonalou výbavou má čtyři dvoulůžkové kajuty s vlastním sociálním zařízením, prostorný vnitřní salón i venkovní odpočívadlo pro veškeré vaše firemní společné aktivity. Odsolování vody a generátor pro vaše pohodlí.

Samozřejmě dokážeme zařídit i ostatní služby potřebné pro kvalitní odpočinek, jako je kuchař, hosteska, fotograf, trenér atd…

Zarezervujte si náš katamarán včas, protože na tento teambuilding budou vaši spolupracovníci či klienti ještě dlouho vzpomínat.

Překvapte je něčím nezapomenutelným.

Sdílejte

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..