Akce 10% sleva – „First Minute 2019“ – dovolená v Chorvatsku

Myslete na svou dovolenou v sezóně 2019 již nyní a ušetřete. Vyberte si a objednejte už nyní plavbu na luxusním katamaránu Lagoon 450 FlyBridge a nejen že budete mít nadcházející sychravé měsíce zpříjemněné možností těšit se na rozvlněné Jaderské moře a sluncem zalité chorvatské pláže, ale navíc získáte dovolenou s first minute slevou 10 %.

Zvolte pro svou dovolenou Chorvatsko v té nejlepší možné podobě – z paluby našeho luxusního katamaránu s kapitánem. Čeká na vás luxusní loď s nejvyspělejšími technologiemi, vrcholnými plavebními parametry, špičkovým designem a dokonalý komfort umožňujícím řešením prostoru.

Dovolená na lodi v Chorvatsku

Plavit se můžete po jedné z naším zkušeným týmem navržených tras. Třeba po těch nejkrásnějších ostrovech Jaderského moře, s jedinečnou příležitostí prozkoumat davům nepřístupné malé ostrůvky obklopující Murter, největší ostrov v šibenické ostrovní skupině.

Nebo si trasu zvolíte sami. Každopádně vám bude k dispozici zkušený kapitán a, budete-li chtít, i hosteska pro vaše maximální pohodlí. Tím luxus, který na vás čeká na vaší dovolené na katamaránu, zdaleka nekončí. Katamarán Lagoon 450 FlyBridge se pyšní nadstandardní výbavou, pěti kajutami, prostornou, skvěle vybavenou kuchyní, prostorným posezením ve vnitřním salónu, venku ve stínu na zádi a na takzvaném balkóně vepředu a na střeše a dalšími fantastickými parametry pro vaši dokonalou dovolenou v naprostém luxusu. To vše v moderním designu od Nauta Design.

Vzpomeňte si na své sny o plavbě na jachtě po nádherných zákoutích pobřeží, kde se netísní davy turistů. Zasněte se o mořském vánku a třpytících se vlnách, které prořezává trup svižné lodi… A proměňte své sny ve skutečnost!

Akce platí do 6. listopadu při úhradě zálohy do konce roku. Pro měsíce 7 a 8.

Neváhejte a objednávejte zde!

Sdílejte

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..