Poznejte nejkrásnější ostrovy Jaderského moře

Ještě stále váháte, zda si pro svou dovolenou zvolit Chorvatsko v té nejlepší možné podobě – z paluby našeho luxusního katamaránu v Chorvatsku? Tak se pojďme společně podívat, jaké krásy na vás při plavbě čekají.

Jaderské ostrovy – Chorvatsko

Jedna z naším týmem pečlivě připravených plavebních tras vás zavede na některé z nejkrásnějších ostrovů Jaderského moře. Obdivujte druhý největší ostrov v Kornatském souostroví Žut s jeho kouzelnými olivovými háji. Zamilujte se do Severodalmatského ostrova Žirje a nechte se strhnout vyprávěním místních o jeho pohnuté historii. Jen se soukromou jachtou můžete probádat množství malých ostrůvků obklopujících Murter, největší ostrov v šibenické ostrovní skupině. Pobřeží samotného ostrova Murter je velmi členité a jachtařům nabízí spoustu zátok s nádhernými koupališti, o která se nebudete muset dělit s davy.

Trasa Plavby 1 nabízí samozřejmě také populární chorvatské lokality, jako je Skradin nebo Šibenik. A mnohem více. Vybrat si ale můžete trasu podle libosti. Jsme tu pro vás, abychom společně připravili vaši dovolenou v Chorvatsku na katamaránu přesně podle vašich představ a nejodvážnějších snů. U nás je luxus standard.

Pronájem katamaránu Lagoon

Katamaran Lagoon 450 FlyBridge je naprosto luxusní jachta s nejvyspělejšími technologiemi, vrcholnými plavebními parametry, špičkovým designem a dokonalý komfort umožňujícím řešením prostoru. Čekají vás na něm mimo jiné čtyři dvoulůžkové kajuty s vlastním sociálním zařízením (+ jedna jednolůžková kajuta) či prostorné posezení ve vnitřním salónu, venku ve stínu na zádi a na takzvaném balkóně vepředu a na střeše (včetně opalovacích lehátek).

Rezervujte si svou plavbu na katamaránu ještě dnes!

Sdílejte

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..