Je čas naplánovat si svou dovolenou snů

Jaro už klepe na dveře, zima předvádí poslední pokusy udržet si vládu a jachtařská sezóna u moře v Chorvatsku se blíží. Jestli je vaším snem dovolená na moři v naprostém luxusu, je ten správný čas si ho začít plnit. Rezervujte si už nyní svou plavbu na katamaránu kolem chorvatského pobřeží!

Pronájem katamaránu s kapitánem v Chorvatsku

Katamarány jsou stále populárnější. Jsou stabilnější, nabízí více pohodlí než klasické jednotrupé plachetnice a nabízí obvykle větší výbavu a komfort plavby na moři. A náš katamarán není jen tak ledajaký. Katamarán Lagoon 450 FlyBridge s nadstandardní výbavou je naprostou špičkou mezi dvoutrupými plavidly. Toto luxusní plavidlo s nejvyspělejšími technologiemi, vrcholnými plavebními parametry a špičkovým designem nabízí díky řešení prostoru dokonalý komfort.

Můžete ho mít i s posádkou a dalšími nadstandardními službami, stačí říct. Napište nám a my s vámi s radostí naplánujeme vaši luxusní dovolenou na katamaránu v Chorvatsku přesně podle vašich představ. Můžete na chorvatském pobřeží objevovat ukrytá místa zcela bez turistů. Vystavíte své tělo slunečním paprskům na neobyčejně prostorné palubě. Budete si užívat mořské lahůdky připravené v prostorné kuchyňce. A mnohem více.

Už neváhejte! Vaše dokonalá dovolená na jachtě v Chorvatsku čeká…

Sdílejte

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..