Dovolená na katamaranu jako vánoční dárek

Zapomeňte na chvíli na předvánoční shon ! Neřešte, jestli bude mrznout, nebo nás čekají další Vánoce na blátě, zasněte se… Své sny proměňte ve skutečnost. Naplánujte si již nyní svou fantastickou dovolenou u moře na luxusním katamaranu.

První plavby na katamaranu v Chorvatsku  vyráží z Mariny Hraminy situované na Chorvatském ostrovu Murter, ve střední Dalmácii již v dubnu. Místo, abyste se od ledna začali trápit plněním nepříjemných předsevzetí, můžete se během mrazivých dnů těšit na slunce, moře a nádherné zátoky jen pro vás. A kdyby náhodou počasí nevyšlo katamarán má topení. Nadělte sobě a svým blízkým jedinečné zážitky!

Plavby na katamaranu v Chorvatsku přizpůsobujeme individuálním požadavkům, vše se domlouvá a je na dohodě. Podívejte se na aktuální nabídku a rezervujte si jedinečný katamaran Lagoon 450 FlyBridge – luxusní plavidlo s nejvyspělejšími technologiemi, vrcholnými plavebními parametry, špičkovým designem a dokonalý komfort umožňujícím řešením prostoru – právě teď, kdy si můžete vybrat termín zcela podle libosti.

Katamaran Lagoon 450 FlyBridge

14 metrů dlouhý a 8 metrů široký katamaran se čtyřmi dvoulůžkovými kajutami s vlastním sociálním zařízením. A jednou jednolůžkovou kajutou nabízí prostorné posezení ve vnitřním salónu. Venku ve stínu na zádi a na takzvaném balkóně vepředu a na střeše (včetně opalovacích lehátek). Interiérový design od Nauta Design je zárukou elegance a komfortu. Užijte si na své dovolené moře, slunce, místa nedotčená davy turistů a současně dopřejte sobě i svým blízkým naprostý luxus!

Sdílejte

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..