Jachtařská sezóna katamaránu začíná

Teď je ten správný čas rezervovat si svou dovolenou na jachtě (katamaránu) v Chorvatsku s kapitánem. Sezóna je zahájena a místa na jejím vrcholu se rychle plní. Podívejte se do naší nabídky a naplánujte si svou dokonalou dovolenou na palubě jedinečného katamaranu!

Katamaran Lagoon 450 FlyBridge, luxusní jachta s nejvyspělejšími technologiemi, profesionálním kapitánem. vrcholnými plavebními parametry, špičkovým designem a dokonalý komfort umožňujícím řešením prostoru, čeká na vás a vaši posádku. A jestli se odpočinku na prostorné palubě, v pohodlných kajutách, na vyhřátých plážích a v mořských vlnách nemůžete dočkat, máme pro vás dobrou zprávu: Vyplout z Mariny Hraminy na ostrovu Murter v chorvatské střední Dalmácii můžete klidně už za pár dní.

Objevujte na chorvatském pobřeží ukrytá místa zcela bez turistů. Opalujte se na neobyčejně prostorné palubě luxusního katamaranu. Užívejte si mořské lahůdky připravené v překvapivě prostorné kuchyňce. No prostě si užívejte naprostý luxus a všechny krásy chorvatského moře a pobřeží!

Jachtařská sezóna v Chorvatsku je tu a vaše sny o dokonalé dovolené u moře jsou na dosah. Aktuálně máme volný atraktivní termín přímo uprostřed letních prázdnin. Rezervujte si katamarán mezi 3.8.2018 - 16. 8.2018

Pronájem katamaránu v Chorvatsku s kapitánem

 

Katamarán v zátoce

 

Kuchyně na lodi nemusí být malá.

Prostor a pohodlí pro 9 lidí

Luxusní dovolenou na moři v Chorvatsku si můžete užít s pronájmem katamaránu Lagoon 450 FlyBridge. Toto nové, moderní plavidlo má špičkovou výbavu (mimo jiné internet pro všechny, čtyři dvoulůžkové kajuty s vlastním sociálním zařízením, generátor elektrického proudu, prostorné posezení ve vnitřním salónu, venku ve stínu na zádi a na takzvaném balkóně vepředu a na střeše) a skvělé plavební parametry. V ceně pronájmu katamaránu již jsou zahrnuty služby zkušeného kapitána,pojištění, elektřina, voda a plyn a služby a zázemí domovské mariny.

Katamaran Lagoon

Sdílejte

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..